Kurallı Klasman – Yıldızlar

Mühendisler ve kod geliştiriciler, zararlı emisyonları azaltarak ve enerji tüketimini daha ekonomik hale getirerek daha sağlıklı bir ortamda yaşamamıza yardımcı olmak için uzun zamandır çalışıyorlar. Amaç ekolojik ayak izimizi en aza indirmek böylece rahat ve güvenli yaşamak. Bu, bilim insanlarının, binalarımızdaki çeşitli sistemler için otomasyona dayalı çözümler üretmelerine yol açıyor.

Uzun yıllar boyunca, endüstriler insan müdahalesi olmadan çalışan akıllı sistemler elde etmek için çözümler üretiyor. Kod geliştiricilerin çalışmaları sonucunda, binalarımızdaki çeşitli ekipman ve sistemlerin çalışmasını düzenlemek için “akıllı evler” oluşturuldu.

Gelecekte, akıllı evler otonom robotlar tarafından işletilecek. Robotlar önceden oluşturulmuş talimatları izleyecekler.

Bu yılki görevimiz, eski tip ampulleri akıllı ışıklar ile değiştirebilen bir robot tasarlamaktır. Robotunuz depolama alanından yeni akıllı akıllı ışıkları alacak ve bunları binadaki farklı odalara (kırmızı, mavi, sarı ve yeşil alanlara) getirecek. Ek olarak, robot eski tip ampulleri bulacak ve onları çöp alanına götürecek. Bu sayede robot, binadaki aydınlatma sistemini modernize edecek ve enerji tasarrufu sağlayacak.